Wszystko co powinieneś wiedzieć o materiałach obiciowych

Konsole do wnętrz

Meble we wnętrzach przede wszystkim muszą sprawdzać się w kwestii funkcjonalności. Takie jest ich pierwszorzędne zadanie. Główna rola dzieli je na mniej lub bardziej praktyczne. Większość z nich znana jest nam od dawna. Zmienia się jedynie ich styl. Takim meblem jest konsola. Która w zasadzie sprawdza się bardziej jako mebel dekoracyjny niż praktyczny. Sprawdźmy, gdzie dokładnie można ją zaaranżować.

 

Uniwersalny mebel – konsola

 

W domach „po babci” jest zwykle przykurzonym meblem stojącym w holu, na którym znajduje się sterta niepotrzebnych przedmiotów. Konsola to jednak mebel uniwersalny, który warto odnowić lub kupić, jeśli akurat takiego nie posiadamy w swoim domu. Konsola stanowi oryginalne rozwiązanie w każdym pomieszczeniu. W salonie przyda się jako stolik kawowy, w gabinecie jako sekretarzyk lub biurko. Konsola w sypialni może natomiast pełnić rolę toaletki, a w łazience designerskiej szafki pod umywalkę.

 

W jakim stylu konsola?

 

Stół przyścienny, bo tak nazywa się konsolę może występować w naszych wnętrzach w różnym stylu. Oprócz wcześniej wspomnianych miejsc, może służyć jako praktyczny stolik w jadalni czy kuchni, który przydaje się jako odpowiednie miejsce do trzymania akcesoriów kuchennych. W jakim stylu konsola? Przede wszystkim w Twoim guście. Może być więc styl prowansalski, rustykalny, minimalistyczny, skandynawski, ale też industrialny. Ten ostatni w przypadku konsoli bije rekordy popularności pod postacią betonowych konsoli do surowych wnętrz łazienkowych.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *